Agnieszka Kaczorowska jedzie na warsztaty aktorskie do Nowego Jorku

Agnieszka Kaczorowska będzie się uczyć aktorstwa w Nowym Jorku. Tancerka z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. Rok temu nie udało jej się zdać egzaminu do szkoły teatralnej, ale jak zapewnia, w tej kwestii nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jej miłość do aktorstwa zaczęła się na planie serialu „Klan”, w którym już od 15 lat wciela się w postać Bożenki Lubicz.

– Zamierzam się rozwijać aktorsko. W zeszłym roku rzeczywiście zdawałam do szkoły. Plan był taki, że w tym roku będę zdawała po raz drugi, ale tak się ten rok potoczył, że po prostu nie zdążyłam się przygotować i też nie miałam takiego parcia. Głos wewnętrzny mi mówi, że trzeba z tym poczekać – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska, tancerka.

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że cały czas rozwija się i wykorzystuje każdą sytuację, by szlifować swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje.

– Myślę o kursie aktorskim w Stanach Zjednoczonych i oczywiście o wszelkich warsztatach tutaj na miejscu. Rozmawiałam już z aktorem i reżyserem z HB Studio w Nowym Jorku. To nie jest Strasberg, do którego wszyscy jeżdżą, to chyba jest już troszeczkę przereklamowane. A mi zależy na zdobyciu umiejętności, a nie na tym, żeby mieć renomę, że skończyłam kurs w Strasbergu – tłumaczy Agnieszka Kaczorowska.

Kaczorowska od dziecka trenuje taniec towarzyski i to na tej płaszczyźnie odniosła największe sukcesy. Teraz marzy o tym, by grać w teatrze. Jej zdaniem na scenie – podobnie jak na parkiecie – najważniejsze jest, by pokazywać prawdziwe emocje.

– W tańcu postępuję w ten sam sposób, czyli nie bazuję tylko na technice, dla mnie najważniejsze są emocje. Wolę, żeby tancerz czasem zrobił coś troszkę źle, ale żeby to było z głębi jego serca, bo to wtedy rusza ludzi dookoła. I tak samo jest z aktorstwem. Trzeba stać się postacią, a nie ją grać – dodaje Agnieszka Kaczorowska.

Kaczorowska miała już okazję połączyć swoje dwie wielkie pasje, m.in. tworząc choreografię tanga do sztuki „Ósmy cud świata” w warszawskim Teatrze Palladium.

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Autor: Beata

Staram się przekazywać ciekawe ale także ważne informacje szczególnie ze świata mody, lifestylu i życia gwiazd.

Podziel się tym artykułem na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.