Rafał Jonkisz: zadbana kobieta to coś bezcennego

 

 

Dla Rafała Jonkisza kobieta atrakcyjna to przede wszystkim kobieta dbająca o siebie. Mister Polski 2015 twierdzi, że uroda to sprawa drugorzędna. Patrząc na dziewczynę, zwraca bowiem uwagę przede wszystkim na to, czy jest ona zadbana.

Rafał Jonkisz twierdzi, że stara się nie dzielić kobiet na ładne i brzydkie. Zapewnia, że tym, na co zwraca uwagę, patrząc na kobietę nie jest jej uroda, lecz dbałość o siebie. Zdaniem Mistera Polski 2015 każda kobieta powinna przywiązywać wagę do swojego wyglądu i dbać o siebie.

 To jest główne kryterium. Nie tylko dla mnie, dla wszystkich facetów chyba. Jest to moment, w którym możemy określić, czy kobieta jest atrakcyjna. Pierwsze, co się rzuca w oczy, to właśnie to, czy kobieta jest zadbana – mówi Rafał Jonkisz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Model podkreśla, że na dalszych etapach relacji z kobietą kieruje się już innymi kryteriami. Liczy się dla niego wówczas coś więcej niż ciało i aparycja kobiety. Niemniej jednak pierwsze, co przyciąga jego uwagę, to zadbany wygląd.

– Twierdzę tak od zawsze, mam nadzieję, że jeszcze długo będę tak uważał, zadbana kobieta to coś bezcennego – mówi Rafał Jonkisz.

 

 

Autor: Beata

Staram się przekazywać ciekawe ale także ważne informacje szczególnie ze świata mody, lifestylu i życia gwiazd.

Podziel się tym artykułem na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.