Coraz więcej Polaków wybiera grupowe treningi na świeżym powietrzu. To szansa na nawiązanie nowych znajomości

Uprawianie sportu na świeżym powietrzu z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów. Bieganie i jazdę na rowerze powoli wypierają grupowe treningi jogi czy fitnessu. Uprawienie sportu wspólnie z innymi sprzyja zacieśnianiu więzi społecznych.

– Trening w grupie jest po to, aby poznawać nowych ludzi, nie zamykać się, żeby być otwartym i robić coś razem. Poza tym, jeśli trenujesz, twoje ciało staje się sprawniejsze. Jesteś w stanie radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami, jakie na ciebie czekają w życiu – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Piotr Błaszczyk, fitness marketing manager Reebok Polska.

Dzięki treningom na świeżym powietrzu nie tylko ciało jest sprawniejsze, lecz także umysł. Ruch wpływa pozytywnie na kondycję psychiczną każdego człowieka. Organizatorzy grupowych treningów dbają również o to, by miejsce wspólnego treningu było wyjątkowe. W przypadku nadchodzącego Reebok Women’s Fitness Camp będą to błonia Stadionu Narodowego.

– Błonia Stadionu Narodowego to świetne miejsce na organizację takiego wydarzenia. Taka lokalizacja przyciąga uczestników. Dodatkowo to, co ściąga fanów sportu, to atrakcyjni prowadzący. Chcemy, by treningi poprowadzili prezenterzy zagraniczni – tłumaczy Błaszczyk.

Wśród prowadzących treningi pojawią się Les Mills i trenerzy Reebok University. Impreza skierowana jest głównie do kobiet. Podczas wydarzenia odbędą się treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki, a także ćwiczenia taneczne.

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Autor: Beata

Staram się przekazywać ciekawe ale także ważne informacje szczególnie ze świata mody, lifestylu i życia gwiazd.

Podziel się tym artykułem na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.