Czy zapach olejków może być ozdobą taką jak kolczyki?

Samo pytanie może wydawać się nieco dziwne, jednak okazuje się, że… TAK! Od momentu, kiedy aromaterapia zaczęła być popularna wynajduje się coraz więcej jej zastosowań. Poza standardowymi inhalacjami, masażami i kąpielami aromaterapeutycznymi można również zdecydować się na noszenie biżuterii z olejkami eterycznymi.

Biżuteria pachnąca

Tak zwana biżuteria pachnąca to dobry pomysł na biznes, ponieważ na pewno znajdą się klientki zainteresowane kupnem tego typu produktów. Zwłaszcza, że to właśnie kobiety najczęściej zainteresowane są aromaterapią i właściwościami, jakie ona ze sobą niesie. Dlatego na pewno znajdą się klientki zainteresowane kupnem biżuterii, w jakiej znajdują się olejki eteryczne. Jeśli ktoś stosuje na co dzień aromaterapię to zainteresuje się biżuterią
z dodatkiem olejków eterycznych. Pachnąca biżuteria jest oryginalna. Mogą to być: bransoletki, pierścionki i zawieszki, spinki do mankietów, kolczyki oraz wiele innych produktów. Można je wybierać w klasycznych aranżacjach, jak i w bardziej awangardowych wzorach. Wystarczy poruszyć ręką, aby wydzielał się zapach jaki dają olejki eteryczne, co oznacza, że naprawdę biżuteria ta zwróci uwagę. Poza ciekawym designem można też spodziewać się wydzielania zdrowych substancji, co także ma znaczenie.

Przede wszystkim, posiadając biżuterię z olejkami eterycznymi można się zrelaksować w dowolnym momencie. Także panowie mogą zdecydować się na zakup oryginalnej biżuterii. Poza mankietami do spinek może to być nowoczesna biżuteria do samochodów. Można ją zawiesić w środku samochodu i cieszyć wydzielanym zapachem. To najlepszy dowód na to, że aromaterapia jest dziedziną faktycznie wszechstronną, jaką można zastosować na wiele sposobów. Wystarczy tylko odpowiedni pomysł.

Ozdoba z zapachem

Dobroczynne działanie olejków eterycznych jest w pełni potwierdzone. Można cieszyć się też noszeniem ich na sobie, dzięki temu, że produkowana jest biżuteria z olejkami eterycznymi. Sklepy oferujące tego typu produkty to profesjonalne punkty sprzedaży, w których można spodziewać się obsługi na wysokim poziomie. Nie bez znaczenia pozostaje, że w każdym takim miejscu można spodziewać się indywidualnych porad nie tylko związanych z zakupem biżuterii, ale również odnoszących się do tego jaki olejek wybrać do konkretnej ozdoby. Można liczyć na porady ekspertów znających się na aromaterapii oraz na porady jubilerów. To sprawia, że finalnie dobiera się ozdobę o sporej wartości użytkowej i taką jaka najbardziej będzie dopasowana do Naszego gustu i potrzeb. Kilka kropli wybranego olejku eterycznego to gwarancja tego, że wyróżnimy się wśród innych osób.

Biżuterię, w której umieszczone są olejki eteryczne można nosić na co dzień, a także na szczególne okazje. Wiele zależy od tego, na jaki projekt się zdecydujemy.

Poza tym, warto przyglądać się trendom i jeśli coś nowego Nam się spodoba to można wybrać indywidualnie zaprojektowaną biżuterię. Aromaterapia to dziedzina, która coraz śmielej wkracza w Nasze życie. To, że znalazła swoje miejsce również w przemyśle jubilerskim jest najlepszym dowodem tej rosnącej popularności.

Miłośniczki biżuterii oraz relaksujących zapachów mogą teraz połączyć „2 w 1”. Jeśli zdecydują się na połączenie wyrobu jubilerskiego z olejkiem eterycznym to efekt będzie godny uwagi. Warto poza samymi wrażeniami zapachowymi zdecydować się na to, aby wspierać zwalczanie codziennych dolegliwości. Na przykład, kiedy mamy stresującą pracę to możemy zdecydować się na noszenie biżuterii z odprężającym olejkiem lawendowym. A jeśli zmagamy się z migrenami to w dniu ważnej uroczystości warto będzie założyć bransoletkę z olejkiem miętowym. Praktyczne zastosowanie biżuterii w celach aromaterapeutycznych jeszcze jakiś czas temu wydawało się czymś niemożliwym.

Natomiast, w  tej chwili jest to możliwe do zrealizowania. Wystarczy dokładnie przyjrzeć się propozycjom sklepów jubilerskich, które współpracują ze sprawdzonymi dostawcami olejków eterycznych. Połączenie biżuterii i zapachu to innowacja jaka dostępna jest „od ręki”.

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

 

 

Autor: Beata

Staram się przekazywać ciekawe ale także ważne informacje szczególnie ze świata mody, lifestylu i życia gwiazd.

Podziel się tym artykułem na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.