Dorota Czaja: Zakończyłam przygodę z tańcem. Wolę być aktorką

Dorota Czaja, która zdobyła popularność, występując m.in. w serialu „Tancerze”, nie będzie kontynuować kariery tancerki. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej dziś woli skupić się na aktorstwie. Gdyby jednak pojawiła się rola wymagająca umiejętności tanecznych, na pewno wróciłaby do formy i nadrobiła zaległości. Dorotę Czaję będzie można oglądać w najbliższą sobotę w show „Celebrity Splash” w telewizji Polsat.

– Przygodę z zawodowym tańcem zakończyłam wraz z ostatnim odcinkiem serialu „Tancerze”, czyli pięć lat temu. Później miałam jedynie epizody. Dziś wiele osób pyta, czy gdzieś zatańczę, czy poprowadzę warsztaty. Mogę się spełniać pedagogicznie, ale zawodowo już nie – mówi Dorota Czaja.

Tancerka w przeszłości występowała m.in. w programach „Jaka to melodia” i „Europa da się lubić”. Dopiero później zaczęła występować w filmach. Na swoim koncie ma udział w trzech serialach: „Tancerzach”, „Pierwszej Miłości”, „Galerii”. W 2011 r. rozpoczęła studia aktorskie. W rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle przyznaje, że nie tęskni za pracą tancerki, choć sentyment pozostaje.

– Kiedy idę na bardzo dobre przedstawienie, na jakiś wspaniały balet, to jest coś takiego, że mówię sobie: „Jejku, jutro pójdę na zajęcia, poćwiczę”, ale to szybko mija – tłumaczy Dorota Czaja.

Gwiazda nie wyklucza jednak powrotu do formy, gdyby pojawiła się propozycja zagrania tancerki w filmie.

– Marzyłoby mi się połączyć umiejętności taneczne z aktorstwem. Mogłabym wrócić do formy. Ostatnio brałam nawet udział w sesji zdjęciowej. Występowałam tam w puentach, czyli w tanecznym obuwiu. To wszystko się ma, pewne ruchy zapamiętuje się do końca – tłumaczy Dorota Czaja.

Prywatnie Dorota Czaja jest mamą dwuletniego Leona i od pięciu lat żoną Grzegorza Bilskiego. Prowadzi własnego bloga. Jest także uczestniczką „Celebrity Splash”. Show emitowany jest na antenie Polsatu. Wystąpi w odcinku, który jest zaplanowany na 28 marca.

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Autor: Beata

Staram się przekazywać ciekawe ale także ważne informacje szczególnie ze świata mody, lifestylu i życia gwiazd.

Podziel się tym artykułem na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.