Monika Pietrasińska: Ryszard Kalisz jest przecudownym i kochanym człowiekiem

Monika Pietrasińska wypowiada się o Ryszardzie Kaliszu w samych superlatywach. Niedawno na jej oficjalnym profilu na Facebooku pojawiło się nawet zdjęcie ze wspólnej imprezy. Modelka przyznaje, że obydwoje dobrze czują się w swoim towarzystwie, ale łączą ich tylko relacje koleżeńskie. Natomiast nie ukrywa, że Ryszard Kalisz zrobił na niej duże wrażenie.

– Z panem Ryszardem nie łączy mnie zupełnie nic oprócz koleżeństwa. Jest naprawdę przecudownym, kochanym człowiekiem, po prostu normalnym, nieudającym nikogo. Szczerze powiem, nie interesuje się polityką na tyle, żeby wiedzieć, jaka jest jego skuteczność w tym, co robi. Zupełnie, nie interesuje mnie to nawet. Natomiast jest prawdziwy – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Monika Pietrasińska, modelka w czasie przygotowań do kolejnej sesji zdjęciowej.

Gwiazda zdradza, że poznała polityka na jednym z bankietów. Jak twierdzi, od razu znaleźli wspólny język. Jedno ze spotkań modelka uwieczniła na zdjęciu, które zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku z podpisem: „Wiejska rulezzz”.

– Poznaliśmy się zupełnie przez przypadek. Gdzieś byliśmy, impreza TVN-u bodajże. I na takich imprezach każdy z każdym rozmawia i po prostu wyszło to zupełnie naturalnie – dodaje Monika Pietrasińska.

Monikę Pietrasińską można teraz oglądać w serialu „Miłość na bogato”. Ryszard Kalisz jest kandydatem do Parlamentu Europejskiego, a prywatnie ojcem 7-miesięcznego Ignacego.

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Autor: Beata

Staram się przekazywać ciekawe ale także ważne informacje szczególnie ze świata mody, lifestylu i życia gwiazd.

Podziel się tym artykułem na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.