Tomasz Kammel: Marzena Rogalska jest dla mnie absolutnie wymarzoną partnerką

Zmiany wśród par prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie.

– Marzena jest dla mnie, poza Ulą, absolutnie wymarzoną partnerką, mamy już wspólne doświadczenia, bo razem pracowaliśmy. To jest decyzja naszych szefów ściśle konsultowana z nami, bo oni nas bardzo dobrze znają i kiedy przychodzi do zmian, to proponują nam takie zestawienia osobowościowe, żebyśmy mogli wypaść jak najlepiej. To są przemyślane, przeanalizowane decyzje i jestem przekonany, że dobre – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Tomasz Kammel, prezenter.

Do tej pory Tomasz Kammel tworzył duet z Urszulą Chińcz, a Marzena Rogalska z Łukaszem Nowickim. Kammel podkreśla, że cieszy się na współpracę z Marzeną Rogalską, bo wie, że ma do czynienia z profesjonalistką, na którą może liczyć w każdej chwili.

– Przede wszystkim lubi ludzi, jest gotowa na żarty i pogodna. A jeśli chodzi o część profesjonalną, to ma poczucie timingu. Timing to angielskie słowo oznaczające pewien określony rytm, który polega na tym, że kiedy mówi Marzena, to nie mówię ja. I nie zamieniamy się w kurzą fermę, gdzie wszyscy wydają z siebie odgłosy – wyjaśnia Tomasz Kammel.

W nowym sezonie „Pytanie na śniadanie” poprowadzą cztery, a nie jak dotychczas pięć par. Stacja zrezygnowała ze współpracy z Jackiem Rozenkiem, natomiast Chińcz będzie przygotowywać felietony i relacje na żywo.

– Ula przez pewien czas będzie też zajmowała się swoimi własnymi projektami, m.in. książką poświęconą swojemu tacie – tłumaczy Tomasz Kammel.

Bez zmian pozostają duety: Anna Popek i Michał Olszański oraz Monika Zamachowska i Tomasz Wolny. Natomiast Łukaszowi Nowickiemu będzie teraz partnerować Iwona Radziszewska. W programie pojawią się również nowe twarze. Modelka Karolina Malinowska poprowadzi cykl „Misja Mama”, kierowca rajdowy Klaudia Podkalicka – „Kobieta za kierownicą”, a aktorka Agata Nizińska – „Kulturę od kuchni”.

„Pytanie na śniadanie” można oglądać w telewizyjnej Dwójce od poniedziałku do soboty w godz. 8:00–11:00.

ŹRÓDŁO: AGENCJA INFORMACYJNA NEWSERIA LIFESTYLE

Autor: Beata

Staram się przekazywać ciekawe ale także ważne informacje szczególnie ze świata mody, lifestylu i życia gwiazd.

Podziel się tym artykułem na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.