Jak się ubrać na wesele?

Kiedy kobieta dostaje zaproszenie na ślub i wesele, pierwszą myślą, która pojawia się w jej głowie jest ta dotycząca tego, co na siebie założy. Jak się ubrać na wesele to jedno z częściej zadawanych pytań. Na szczęście dzisiaj sukienki na wesele są bardzo różne, co sprawia, że każda kobieta znajdzie odpowiednią dla siebie. Podpowiadamy o czym pamiętać, tworząc weselną stylizację.

To panna młoda ma być gwiazdą wieczoru!

Wybierając sukienki na wesele, każda kobieta powinna pamiętać, że to panna młoda ma być gwiazdą wieczoru. W związku z tym należy postawić na taką sukienkę, która jej nie przyćmi. Tego wieczora wszystkie spojrzenia gości mają być skierowane w stronę właśnie panny młodej. Lepiej więc unikać dużej ekstrawagancji czy nadmiernej strojności.

Czy sukienki na wesele mogą być czarne bądź białe?

Zarówno czarny, jak i biały kolor uważane są za prawdziwą modową klasykę. Niestety, w przypadku wesel jest ona dość ryzykowna. Oczywiście odchodzi się obecnie od przekonania, że na przyjęciu weselnym nie można pokazać się w białej bądź czarnej sukience, ale dużo zależy od podejścia samej pary młodej, a także jej najbliższych. Jeśli wiemy, że panna młoda nie ma nic przeciwko białej sukience, możemy po nią bez przeszkód sięgnąć. Podobnie z czernią. UWAGA: starsze pokolenie może uważa, że czerń na weselu przynosi pecha. Na szczęście sukienki na wesele, które dzisiaj są dostępne to szeroki wybór kolorów, wśród których każda kobieta znajdzie ten pasujący do urody. Wybierać można między sukienkami zarówno w intensywnych, energetycznych kolorach, jak i tymi pastelowymi.

Czy sukienki na wesele powinny być wygodne?

Odpowiedź jest oczywista: tak! Wybierając sukienki na wesele, trzeba pamiętać, że w naszym kraju przyjęcia weselne trwają wiele godzin. Trudno będzie takie długie wesele przetrwać, jeśli sukienka będzie niewygodna. Warto zwrócić uwagę, czy szwy są odpowiednio wykonane. Jeśli będą zbyt grube, mogą ugniatać ciało, po kilku godzinach wywołując nawet ból. Duże znaczenie ma też tkanina. Lepiej zrezygnować z sukienki na wesele, która wykonana została z drapiącego, szorstkiego materiału.

 

Stworzenie udanej stylizacji na wesele wymaga uwzględnienia kilku istotnych kwestii. W przypadku pań podstawową jest oczywiście odpowiednia sukienka. Sukienki na wesele, która dzisiaj proponują projektanci są naprawdę różne, co sprawia, że każda kobieta znajdzie model odpowiedni dla siebie. Warto przy tym pamiętać, że podczas wesela gwiazdą wieczoru ma być panna młoda.

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

Autor: Beata

Staram się przekazywać ciekawe ale także ważne informacje szczególnie ze świata mody, lifestylu i życia gwiazd.

Podziel się tym artykułem na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.